Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Варна, Левски 2
Пицария 'Амичи'
218 989 €
428 305.26 лв.

(1 872 €, 3 661.31 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Коригирана в 16:42 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 211 пъти.
Площ:
117 m2
Етаж:
4-ти от 5
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

✅ АКТ 16!!
🏠 4 ОТДЕЛНИ СТАИ!!
🏙 МЕЗОНЕТ НА ДВЕ НИВА!!
🌇 ЮГОИЗТОК!!

👑 ROYALS Недвижими имоти предлага за продажба ЧЕТИРИСТАЕН апартамент, тип мезонет на две нива, разположен в един от най-предпочитаните райони за живеене в гр. Варна кв. Левски (пицария 'Амичи')!

📋 Характеристика на имота:
📐 Площ: 117 кв.м.
🏢 Тип: Мезонет на две нива
☀️ Изложение: Югоизток
🛋️ Просторен и функционален, подходящ за семеен дом

🔑 Разпределение:
✔️ Първо ниво:
- Две спални с излаз на две отделни тераси и баня с тоалетна
✔️ Второ ниво:
- Просторна всекидневна с кухненски кът и излаз на голяма тераса, която може да бъде усвоена, трета спалня със самостоятелен санитарен възел

🏢 Сграда:
✅ Въведена в експлоатация (АКТ 16)
🏢 Луксозни общи части и модерна архитектура
🏗 Изпълнена с висок клас строителни материали, осигуряващи комфорт и енергийна ефективност

📍 Локация:
🛒 В близост до магазини и търговски обекти
🎓 До училища и детски градини
🚌 Близо до спирки и главни булеварди
🌳 Предпочитан и развит район с удобен достъп до всички части на града

🚗 Опция за закупуване на двойно паркомясто

📞 За повече информация и огледи: Христиан Стойчев - 0884939484 или 0878951129 и цитирайте код: 31426!

👑 ROYALS Недвижими имоти Чистота. Детайли. Съвършенство.
✔️ Пълни юридически и технически проверки
✔️ Съдействие за банков кредит при преференциални условия

🌐 Още оферти: royals. bg
Особености
Тухла
С паркинг